MNI Premium S.A. obsłuży 56 Edycję Konkursu Piosenki EUROWIZJI Dusseldorf 2011!

Spółka MNI Premium S.A. należąca do notowanego na warszawskiej giełdzie holdingu MIT (Mobile Internet Technology) S.A., obsłuży 56 Edycję Konkursu Piosenki EUROWIZJI Dusseldorf 2011!

Warszawa, 26.01.2011 r.
Spółka MNI Premium S.A. należąca do giełdowej Grupy MIT S.A., została wybrana jako integrator narodowego głosowania (SMS i IVR) w tegorocznej 56 Edycji Konkursu Piosenki EUROWIZJI Dusseldorf 2011. Europejskim integratorem głosowania Eurowizji, które obejmuje 43 kraje i jest zwykle śledzone przez ponad 100 mln widzów, jest niemiecka firma Digame Mobile GmbH z Kolonii, z którą MNI Premium zawarła stosowną umowę.
Umowa dotyczy również integracji innych projektów realizowanych w ramach Europejskiej Unii Nadawców, m.in.: polskich głosowań w Europejskim Konkursie Tańca oraz Europejskim, Młodzieżowym Konkursie Piosenki. Wszystkie konkursy realizowane są przez Europejską Unię Nadawców (EBU) i będą w Polsce transmitowane przez TVP.
Wszystkie głosowania będą oparte na platformie technologicznej MNI Premium przy wykorzystaniu numerów SMS i IVR z zakresu Premium Rate i będą miały charakter przedsięwzięć komercyjnych.

więcej…